نسخه Elearning ویژه

آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت

مدرسان و اساتید بخش خصوصی

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

مدارس دولتی و عیر انتفاعی

آموزشگاه های فنی و حرفه ای

آموزشگاه های زبان

تلفن تماس :

 09395115508

راه اندازی اختصاصی adobe connect در مشهد و سراسر کشور

سامانه آموزش مجازی و سامانه آموزش الکترونیک

سامانه برگزاری کارگاه ها و جلسات راه دور

سامانه سمینار تحت وب (وبینار)

adobe connect 9.5

adobe connect 10.6

بصورت اختصاصی بر روی سرور مدرسه،  موسسه آموزشی، دانشگاه و سازمان های دولتی و شرکتهای خصوصی

امکان راه اندازی بر روی سرور اختصاصی در محل مشتری

خدمات میزبانی و دامنه برتینا :
شرکت «مهندسی فن آوری اطلاعات کتیبه کوروش کبیر» به نمایندگی از «برتینا» که به عنوان یکی از 10 شرکت بزرگ هاستینگ کشور با دارا بودن بیش از 10.000 (ده هزار کاربر) و 7 سال تجربه مجموعه گسترده ای از وب سایت ها و  امکان ثبت و انتقال بیش از 100 نوع دامنه را در اختیار مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک شخصی و فروشگاهی قرارداده است.

شرکت «مهندسی فن آوری اطلاعات کتیبه کوروش کبیر» به نمایندگی از برتینا در این خدمات سعی نموده سرویسی با بالاترین سرعت و امنیت ، بیشترین امکانات ، قویترین پشتیبانی و بدون قطعی در اختیار طیف گسترده مشتریان خود قرار دهد.

 

 

  برتینا هاست 6 ایران و 173 جهان
بر اساس اعلام سایت معتبر  www.webhosting.info هاست برتینا دارای رتبه ششم در میان تمامی هاستینگ های ایران می باشد. همچنین بر اساس اعلام سایتهای معتبر دیگر هاست برتینا دارای رتبه 173 در جهان می باشد که بالاترین رتبه هاست ایرانی در جهان می باشد
  دارا بودن گواهی ها و تاییدیه های کیفیت و اعتبار
شرکت برتینا دارای تعداد زیادی گواهی و یا تاییده در رابطه با انواع خدمات خود می باشد
جهت مشاهده به بخش گواهی های برتینا مراجعه نمایید
  بین المللی بودن برتینا
شرکت برتینا یک شرکت بین المللی می باشد
(جهت کسب اطلاعات بیشتر به  وب سایت بین المللی برتینا به آدرس www.bertina.biz مراجعه نمایید)
  برتینا تنها شرکت ایرانی دارای گواهی رسمی از گوگل
برتینا تنها شرکت ایرانی می باشد که دارای گواهی رسمی گوگل در ارائه بعضی از خدمات گوگل می باشد. این گواهی بصورت مستقیم توسط شرکت گوگل ارائه می شود و تعداد معدوی شرکت در سراسر جهان دارای این گواهی می باشند
(جهت اطمینان از این موضوع به وب سایت بین المللی برتینا به آدرس www.bertina.biz مراجعه نموده و بر روی ارم تایید گوگل در بالا سمت راست سایت کلیک نمایید تا به سایت گوگل متصل شوید. همچنین شما می توانید از آدرس زیر در سایت گوگل نام شرکت ( bertina ) را جستجو نمایید تا اطلاعات شرکت برای شما نمایش داده شود.
https://adwords.google.com/professionals/search
  قیمت مناسب
برتینا در حال حاضر دارای تعداد کثیری کاربر می باشد و بطور کل سیاست برتینا  همانند تمامی شرکت های پیشرو در جهان سود کمتر و  فروش بیشتر می باشد به همین دلیل قیمت های برتینا بسیار مناسبتر از رقبا می باشد همچنین قیمت های برتینا به اندازه ای کم نمی باشد که باعث کاهش کیفیت خدمات گردد به همین دلیل برتینا دارای مناسبترین قیمت نسبت به کیفیت می باشد. دقت داشته باشید که ممکن از مراکز و یا افرادی قیمت پایین تر از برتینا ارائه نمایند که در این حالت دیگر فروش هاست برای آنها بصرفه نخواهد بود و این باعث خواهد شد که در طول زمان کیفیت خدمات آنها پایین بیاید و یا بطور کل ارائه خدمات آنها متوقف گردد و یا شاید از لحاظ کیفیت و یا یکی از موارد قید شده در اینجا دارای ضعف شدید باشند.
(شعار برتینا : سود کمتر = مشتری بیشتر = خدمات بهتر )
  سرعت بالای سرور
سرعت لود سایت های هاست شده در برتینا بسیار بالاتر از هاست های دیگر می باشد و علت آن هم استفاده از سرورهای قوی ، تکنولوژی بالا  و تکنیک Distribute نمودن سرور ها می باشد همچنین برتینا تعداد بسیار کمی سایت روی هر سرور قرار می دهد تا امنیت و سرعت سایتها افزایش یابد.
(برای اطمینان از این امر شما می توانید یک هاست یک ماهه تهیه نموده و آن را امتحان نمایید تا از سرعت لود سایت خود مطمئن شوید و یا می توانید با مشتریان کنونی برتینا مشاوره نمایید)
  عدم نگرانی از تحریم
شرکت برتینا یک شرکت بین المللی بوده در نتیجه به هیچ عنوان نگران تحریم ها نمی باشد همچنین تاکنون طی چندین سال فعالیت برتینا هرگز این مورد برای برتینا رخ نداده است
  سابقه ، اعتبار و رسمیت
برتینا یک شرکت رسمی داخلی و بین المللی بوده و دارای چندین سال سابقه فعالیت(تاریخ تاسیس، اردیبهشت 1383) می باشد. همچنین دارای انواع گواهی نامه و تقدیر نامه از مراجع مختلف از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
(جهت اطمینان از رسمی بودن برتینا فقط کافیست به سایت روزنامه رسمی مراجعه نموده و شماره ثبت برتینا را در آن جستجو نمایید تا تاریخ ثبت شرکت و اطلاعات قانونی آن به شما نمایش داده شود)
  امنیت بالا
هاست برتینا دارای استانداردهای امنیتی بالا می باشد بهمین دلیل تا به حال مورد نفوذ قرار نگرفته است اما توجه داشته باشید امنیت یک موضوع نسبی می باشد و امنیت 100 درصد وجود ندارد به همین دلیل برتینا نمی تواند امنیت 100 درصد را به شما تضمین دهد اما می توانید امنیت بسیار بالا را به شما تضمین دهد.
  عدم قطعی سرورها
سرورهای برتینا دارای تضمین فعالیت 99.6% می باشند به همین دلیل عملا شما نگران قطعی نخواهید بود. همچنین برتینا درصورت کاهش درصد فعال بودن سرویس از میزان بالا خدماتی را به عنوان خسارت به مشتریان ارائه می دهد. همچنین توجه داشته باشید تضمین فعال بودن 100% هم برای برتینا هم برای هر شرکت دیگری عملا غیر ممکن می باشد به همین دلیل برتینا تا 99.6% فعال بودن را ارائه می دهد که نزدیکترین عدد واقعی و نه غیر واقعی به 100 درصد می باشد
  بک آپ گیری واقعی
برتینا از تمامی فایل های و پایگاه های داده بطور کامل و بر روی سرور دیگری نسخه پشتیبان تهیه می نماید و این امر امنیت بالایی برای سایت های شما ایجاد خواهد نمود
  امکان خرید ماهانه
برتینا جزء معدود هاست هایی می باشد که امکان خرید ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یک ساله و دو ساله هاست را برای مشتریان به وجود آورده است. به این ترتیب مشتریان می تواندد به مدت دلخواه هاست تهیه نموده و مجبور نباشند صرفا هاست یک ساله تهیه نمایند.